ehem. OMSI - Forum
Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.
ehem. OMSI - Forum

Dieses Forum wurde geschlossen. Das neue Forum befindet sich auf www.omnibussimulator.de/forum !
 
StartseiteStartseite  Neueste BilderNeueste Bilder  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

 

 Polacy - jesteście tu? (For Poles)

Nach unten 
+9
tyrystor
Skiv
Spyro722
Dance4Love
Marcel Kuhnt
winseb
mac
jonatan
OMSI-Driver
13 verfasser
Gehe zu Seite : Zurück  1, 2, 3  Weiter
AutorNachricht
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeSo 7 Feb - 14:13

Jest tu ktoś?
Bo coś tak już nic nie piszecie xD
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
Spyro722




Anzahl der Beiträge : 37
Anmeldedatum : 27.04.09
Alter : 32
Ort : Bremerhaven/Tczew

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeSo 7 Feb - 20:58

Dance4Love schrieb:
Jest tu ktoś?
Bo coś tak już nic nie piszecie xD

jestem Very Happy
Nach oben Nach unten
jonatan

jonatan


Anzahl der Beiträge : 39
Anmeldedatum : 29.04.09
Alter : 30
Ort : Berlin - Spandau

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMo 8 Feb - 14:55

ja tez jeszcze jestem Wink
Nach oben Nach unten
Skiv

Skiv


Anzahl der Beiträge : 113
Anmeldedatum : 26.04.09
Alter : 35
Ort : Łódź

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDi 9 Feb - 17:17

Sie zgłaszam się Wink szkoda ze ta gra tak dlugo powstaje. No byleby byla dobra Smile
Nach oben Nach unten
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDi 23 März - 22:48

Dzisiaj zrobili czystkę tematów, dobrze że narodowego tematu nie skasowali Very Happy
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
OMSI-Driver




Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 10.06.09

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDo 6 Mai - 14:48

Nie mam czasu na przeglądanie tego forum i tłumaczenie sobie wszystkiego. Możecie mi powiedzieć, czy na forum twórcy jakoś tłumaczą to, że tak dawno nie było żadnego Demo-Video ani newsów na stronie symulatora? Mówią, co teraz robią?
Nach oben Nach unten
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDo 6 Mai - 21:19

Wydaje mi się że to cisza przed burzą Wink
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
Skiv

Skiv


Anzahl der Beiträge : 113
Anmeldedatum : 26.04.09
Alter : 35
Ort : Łódź

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeFr 7 Mai - 9:54

OMSI-Driver schrieb:
Nie mam czasu na przeglądanie tego forum i tłumaczenie sobie wszystkiego. Możecie mi powiedzieć, czy na forum twórcy jakoś tłumaczą to, że tak dawno nie było żadnego Demo-Video ani newsów na stronie symulatora? Mówią, co teraz robią?
Polecam Google Chrome i opcje "Tlumacz strone" ja tak mam i jest gicior
Nach oben Nach unten
tyrystor

tyrystor


Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 15.06.10
Alter : 31
Ort : Warszawa, PL

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 16 Jun - 0:40

Nie gicior ino bzdury Razz
Nach oben Nach unten
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeSa 7 Aug - 23:41

Ponad 6 miesięcy cisza - ;/
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
OMSI-Driver




Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 10.06.09

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeFr 13 Aug - 13:51

Niekoniecznie cisza, bo pojawiły się na forum nowe screeny z OMSI.

https://omnibussimulator.forumieren.com/ankundigungen-f1/aktuelle-screenshots-t532.htm

lub:

https://omnibussimulator.forumieren.com/announcements-f12/actual-screenshots-t583.htm

Zależy, jaką wersję językową forum wolisz Smile

Niestety już od ponad roku nie pojawiło się żadne nowe video, o demie nie wspominając. Ze screenów wynika, że pracują nad modelami, ale nie wiemy, czy grzebią przy kodzie i wdrażają coś nowego.
Nach oben Nach unten
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeSo 22 Aug - 20:29

Tak tak, czytałem. Tak se myślę o własnym supporcie tego symulatora - byłby ktoś chętny do pomocy?
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
Skiv

Skiv


Anzahl der Beiträge : 113
Anmeldedatum : 26.04.09
Alter : 35
Ort : Łódź

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeSo 22 Aug - 22:52

Własnym supporcie czyli co masz na myśli?
Nach oben Nach unten
OMSI-Driver




Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 10.06.09

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMo 23 Aug - 19:24

Własny support to przydałby się naszemu rodzimemu symulatorowi, ostatnio wyszła nowa wersja, dodano do niej sprzęgło, zapowiedzi przystanków i wiele innych Smile
Nach oben Nach unten
Skiv

Skiv


Anzahl der Beiträge : 113
Anmeldedatum : 26.04.09
Alter : 35
Ort : Łódź

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDi 24 Aug - 8:09

Masz na myśli Vbusa? Myślałem ze ten projekt dawno umarł. Zal mi twierdzić ze niestety Vbus miał fizykę jazdy jak kartonowe pudło. Nie wspominając o jakości autobusów i tras... brr
Nach oben Nach unten
OMSI-Driver




Anzahl der Beiträge : 20
Anmeldedatum : 10.06.09

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDi 24 Aug - 13:02

W zeszłym tygodniu pojawiła się nowa wersja, dużo do niej dodano. Polecam pobrać i zobaczyć, dodano np. realistycznie wyglądające przechyły wozu przy hamowaniu. Kolizji dalej nie ma, ale przynajmniej poczyniono jakieś drobne zabiegi, które urealniają jazdę. Sprzęgło jest bardzo dobrze zrobione. Możesz sobie pobrać, przecież to nic nie kosztuje Razz
Nach oben Nach unten
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 25 Aug - 13:12

No tak, polskie wsparcie Symulatora Omnibus. Jakieś własne modyfikacje autobusów, mapy, pojazdy i ogólna pomoc. Smile Twisted Evil

Jakby był ktoś chętny, to zapraszam na gg:2958288
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
Skiv

Skiv


Anzahl der Beiträge : 113
Anmeldedatum : 26.04.09
Alter : 35
Ort : Łódź

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 25 Aug - 21:48

Ja chce widzieć Ikarusa 280 w OMSI. Reszta mnie nie interesuje ;D Niestety nie jestem wyposazony w super sprzet do nagrywania dźwięków, a NAJBARDZIEJ zależy mi na realistycznych dźwiękach. Oczywiście moge jakieś tam zdjęcia robić ale to jest kropla w morzu. Nie potrafie robić niczego w programie czy-de..
Nach oben Nach unten
Leo's




Anzahl der Beiträge : 3
Anmeldedatum : 21.12.10

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeDi 21 Dez - 17:02

Zgłaszam się . Ja też sądzę , że przydałby się 280 , gdyż ten autobus jeździł w wielu krajach , hmmm ... ale czy u niemieckich przyjaciół też było ich zatrzęsienie ?
Nach oben Nach unten
peterZZD

peterZZD


Anzahl der Beiträge : 270
Anmeldedatum : 20.12.10
Alter : 26
Ort : Depending on the time of the year, middle of nowhere or middle of nowhere

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 22 Dez - 19:39

Nie za wielkie, chociaż jakieś tam sztuki walały się po Berlinie oraz możliwie po miastach Saksonii, z czego ostatniego nie jestem pewien (gdzieś mi się tam nawinęło jakieś zdjęcie Ikara w bodajże Lipsku swego czasu, ale tego nie jestem w stanie potwierdzić).

Natomiast obowiązkową sztuką z tego wieku jest jakikolwiek Lion's, ew. Citaro/Connecto... i [przejaw_patriotyzmu]Solaris Smile[/przejaw_patriotyzmu].
Nach oben Nach unten
Leo's




Anzahl der Beiträge : 3
Anmeldedatum : 21.12.10

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 22 Dez - 20:11

W Berlinie było 39 sztuk ikarów 280 . Ucieszyłbym się jakby zrobili fajne Volvo 7700 z dokładnym i interaktywnym pulpitem oraz fajnymi dźwiękami ( a widziałem , że ktoś robi 7700 ) .
Nach oben Nach unten
peterZZD

peterZZD


Anzahl der Beiträge : 270
Anmeldedatum : 20.12.10
Alter : 26
Ort : Depending on the time of the year, middle of nowhere or middle of nowhere

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 22 Dez - 20:18

39 sztuk to lekko za mało, żeby jakiś niemiec zrobił ikara Smile Ale innym argumentem mogą być Węgry, Polska, Rosja i pan Bóg wie co jeszcze.
Nach oben Nach unten
Leo's




Anzahl der Beiträge : 3
Anmeldedatum : 21.12.10

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 22 Dez - 21:04

Marzeniem to było by pośmigać rozpadającym się polskim Jelczem Laughing .
Nach oben Nach unten
Dance4Love

Dance4Love


Anzahl der Beiträge : 28
Anmeldedatum : 19.07.09
Alter : 34
Ort : Lublin - Polska

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 29 Dez - 20:44

Właśnie zbieram ekipę na takie forum, będziemy tworzyć modele autobusów do gry oraz różnoraką pomoc dla gry. Poszukuję wciąż chętnych osób do pracy na takim forum, do tej pory zgłosiło się 12 osób do ekipy. Poszukuję jeszcze osób które znają się na modelowaniu w blenderze np. Jeżeli ktoś chętny aby utworzyć takie forum, to zapraszam na gg: 2958288 tam obgadamy wszystko.
Nach oben Nach unten
http://radio.elektroda.net
Skiv

Skiv


Anzahl der Beiträge : 113
Anmeldedatum : 26.04.09
Alter : 35
Ort : Łódź

Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitimeMi 29 Dez - 23:52

Podaj linka jak zalozysz forum. Niestety ja sam nie znam sie na blenderze, a szkoda
Nach oben Nach unten
Gesponserte Inhalte





Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Empty
BeitragThema: Re: Polacy - jesteście tu? (For Poles)   Polacy - jesteście tu? (For Poles) - Seite 2 Icon_minitime

Nach oben Nach unten
 
Polacy - jesteście tu? (For Poles)
Nach oben 
Seite 2 von 3Gehe zu Seite : Zurück  1, 2, 3  Weiter

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
ehem. OMSI - Forum :: Other (english) :: Driver's Lounge-
Gehe zu: